Široké portfolio realitních služeb

odhad tržní cenyodhad tržní ceny

Odhad tržní ceny

Dle vašich dodaných podkladů a místního šetření jsme schopni přesně nastavit nabídkovou prodejní cenu nemovitosti. Je to nejdůležitější aspekt celého obchodu, a přitom se potýkáme s tím, že majitel k němu nepřistupuje s takovou důležitostí.

Právní službyPrávní služby

Právní služby

Můžeme se pochlubit s velmi vysokou úrovní právních služeb. Možnost právní konzultace, sepsání smluv za účasti právníka, ověření potřebné dokumentace u právníka.

Příprava prodeje nemovitostiPříprava prodeje nemovitosti

Příprava prodeje nemovitosti

Před prodejem nemovitosti by měl být nastaven správný plán, za jakých podmínek danou nemovitost prodat. Předchází se tím případnému, budoucímu nedorozumění, prodlevám a jiným nepříjemnostem.

Profesionální fotoProfesionální foto

Profesionální foto

Je důležité, jak se prodávaná nemovitost prezentuje. Lidé nakupují emocemi a první kontakt s vaší nemovitostí je prostřednictvím fotek. Proto kvalitní zpracování je velmi důležitý krok.

VideoprohlídkaVideoprohlídka

Videoprohlídka

Mnohem sofistikovanější je perfektně vytvořená videoprohlídka. Zájemce si tak může mnohem lépe představit celkový vnitřní prostor nemovitosti a jeho okolí.

půdorys gatolpůdorys gatol

Půdorys

Půdorys je velmi důležitý podklad pro vaši prezentaci. Jelikož vaši potencionální kupci ve vašem bytě/domě nikdy nebyli a nemají představu o jejím dispozičním řešení. Díky půdorysu zjistí například velikosti místností, ostatních ploch, uspořádání, orientace světových stran.

PENBPENB

PENB

Ze zákona je povinností předložit kupujícímu štítek o energetické náročnosti budovy.

Finanční služby, hypotékaFinanční služby, hypotéka

Finanční služby, hypotéka

Možnost řešit financování nemovitosti prostřednictvím naší kanceláře vítáme. Nabízíme výběr z celé škály bank na míru klienta. Šetří všem čas, urychluje řízení, znamená méně administrativy a tím usnadňuje celý obchod.