Bydlení Blatec v Olomouci

  Vytváříme pro vás nové, rodinné bydlení 15 domů se zahradou na pozemcích o ploše 480 m2 za obcí Kožušany-Tážaly v územním celku Blatec.

  Domy budou splňovat vysoký standard, klidné a nerušené bydlení s příjemným vstupem na venkovní terasu a slunnou zahradu. Domy budou vytápěné tepelným čerpadlem, doplněné rekuperací vzduchu a předchystanou technologií na fotovoltaiku. Díky tomuto systému dojde k výrazné úspoře spotřeby tepla a vytváření si vlastní energie v domě. Klademe důležitost na úložný prostor, jelikož ze zkušenosti víme, že se na něj mnohdy nemyslí, majitelům tak následně vzniká velký problém, kam s nářadím, potřebami, vybavením atp., proto součásti domu bude zastřešená prostorná garáž s možností dalšího využití o velikosti 45 m2. Umožňujeme klientské změny a přiblížit bydlení, co nejvíce Vaším představám. Takové změny jsou možné po individuální konzultaci. Zástavba bude napojena na všechny dostupné sítě v obci (vodovod, kanalizace, elektřinu). Příjezd zajištěn po nově zbudované asfaltové komunikaci.

  Skladba domu

  Jednotlivé domy budou založeny na betonových pasech s betonovou základovou deskou. Nosné stěny budou postaveny z porothermových cihel 30 cm se zateplením 20 cm fasádním polystyrénem a omítnuty silikátovou omítkou bílou. Okenní výplně budou zasazeny plastovými rámy v antracitovém nebo bílém provedení s trojskly. Vnitřní místnosti budou rozdělovat příčky z porothermových cihel tloušťky 11,5 cm, strop monolitový s SDK podhledem. Střecha sedlová se sklonem třicet stupňů, střešní dřevěná konstrukce, tepelná izolace, paroodolná folie, plechová střešní krytina.

  Interiér

  Standardy interiéru nabízíme ve vysokém kvalitě. Je to především díky důkladným přípravám s našimi dodavateli, kdy jsme sladili domy do konkrétní podoby a přesně jsme si vytyčili, co chceme nabídnout. Věříme, že bydlení poskytne budoucím rodinám zázemí pro jejich rodinný život.

  Základní parametry

  PENB A
  4+KK - 5+KK

  Lokalita

  Pozemek na parcele číslo 442/7, 442/8 obec Blatec

  Domy budou situovány jižně od Olomouce ve vzdálenosti 5 km. Příjemný dojezd tří přilehlých měst Olomouce - Přerova - Prostějova.

  Kontaktní osoba

  Tomáš Glos

  Když půjdu k lékaři, očekávám, že mě ošetří nejlépe, jak umí. Takhle i já přistupuji ke své práci.

  Další projekty

  Vily a řadové domy

  Rezidence Hejčín

  Sociální sítě projektu


  gatol building logo

  © 2023 Gatol Building

  Vytvořil Mějweb